Movies
Ratings
124
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The AbyssRated ★ 3.0
The Killing FieldsRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0