Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 2.5
ShōgunRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 4.5
DexterRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 0.5
The StrangerRated ★ 0.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5