Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5