Titles you rated
Let the Right One InRated ★ 5.0
Love and Murder of Sheep and WolfRated ★ 4.5
Gekijouban anime Nintama rantarou: Ninjutsu gakuen zenin shutsudou! no danRated ★ 4.0
HalfwayRated ★ 5.0
SwallowRated ★ 5.0
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 5.0
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Drowning LoveRated ★ 2.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
LetoRated ★ 5.0
Air DollRated ★ 4.0
Two Lights : ReluminoRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The Liar and His LoverRated ★ 3.5
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 2.5