Titles you rated
 Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5 Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
 DearestRated ★ 5.0 DearestRated ★ 5.0
 Love Deeply!Rated ★ 4.0 Love Deeply!Rated ★ 4.0
 Unsung CinderellaRated ★ 3.0 Unsung CinderellaRated ★ 3.0
 MIU404Rated ★ 5.0 MIU404Rated ★ 5.0
 #RemoloveRated ★ 5.0 #RemoloveRated ★ 5.0
 Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 4.5 Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 4.5
 A Meal Makes Her ForgetRated ★ 5.0 A Meal Makes Her ForgetRated ★ 5.0
 A Meal Makes Her Forget Special 2Rated ★ 5.0 A Meal Makes Her Forget Special 2Rated ★ 5.0
 I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0 I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0
- Meet Me After SchoolRated ★ 5.0
 Love That Makes You CryRated ★ 4.0 Love That Makes You CryRated ★ 4.0
 Nagi's Long VacationRated ★ 4.0 Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
 UnnaturalRated ★ 5.0 UnnaturalRated ★ 5.0
 Killing EveRated ★ 5.0 Killing EveRated ★ 5.0
 Killing EveRated ★ 5.0 Killing EveRated ★ 5.0
 Skam France Season 3Rated ★ 5.0 Skam France Season 3Rated ★ 5.0
 Skam France Season 2Rated ★ 4.0 Skam France Season 2Rated ★ 4.0
 Skam France Season 1Rated ★ 4.0 Skam France Season 1Rated ★ 4.0
 Princess HoursRated ★ 4.0 Princess HoursRated ★ 4.0