Titles you rated
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 1.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5