Series
Ratings
98- Fairy TailRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0- M&MRated ★ 4.0
Pop Team EpicRated ★ 3.0- 원피스 2기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
RomeRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 2.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0