Titles you rated
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
- Violet Evergarden: SpecialRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
86Rated ★ 5.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0