Series
Ratings
39
The X-FilesRated ★ 4.5
The X-FilesRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
- Legal High SP 2Rated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5