Series
Ratings
60
Strongest DeliverymanRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
LookoutRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0