Movies
Ratings
23
UpRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5