Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 4.5
The VillagersRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5