Series
Ratings
13
Game of ThronesRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 0.5
Nodame CantabileRated ★ 0.5
High KickRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5