Series
Ratings
22
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 2.5
Steven UniverseRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 3.5- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 1.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 0.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 2.0