Movies
Ratings
123
Afro SamuraiRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 1.5
The NeighborsRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 1.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 0.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 2.5
The ConjuringRated ★ 0.5
ElysiumRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 2.5