Series
Ratings
85
One Punch ManRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 1.0
Operation LoveRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 1.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 1.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
My PrincessRated ★ 1.5
EXO Next DoorRated ★ 1.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 1.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0