Titles you rated
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0- MirandaRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0