Movies
Ratings
502
Don JonRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.5
Marriage BlueRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.0
Project AlmanacRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
CommitmentRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0