Titles you rated
MoneyRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 2.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
DetentionRated ★ 2.5
IncantationRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
The MediumRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0