Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 2.5
Kaleido StarRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 3.5- The RiverRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
LobbyistRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5- 올림포스 가디언Rated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.5
ChuckRated ★ 3.5
ChuckRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 4.5
ChuckRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5