Series
Ratings
10
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
VictoriaRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5