Titles you rated
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 5.0
The World is Still BeautifulRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
EntertainerRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5