Titles you rated
 Reply 1988Rated ★ 4.0 Reply 1988Rated ★ 4.0
 Let's EatRated ★ 2.0 Let's EatRated ★ 2.0
 Stairway to HeavenRated ★ 2.5 Stairway to HeavenRated ★ 2.5
 The HeirsRated ★ 2.5 The HeirsRated ★ 2.5
 Incomplete LifeRated ★ 4.0 Incomplete LifeRated ★ 4.0
 Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0 Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
 Jealousy IncarnateRated ★ 3.0 Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
 Yong PalRated ★ 1.5 Yong PalRated ★ 1.5
 I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0 I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
 Good DoctorRated ★ 3.0 Good DoctorRated ★ 3.0
 Another Miss OhRated ★ 4.0 Another Miss OhRated ★ 4.0
 Beautiful MindRated ★ 2.0 Beautiful MindRated ★ 2.0
 Bad GuysRated ★ 3.0 Bad GuysRated ★ 3.0
 DoctorsRated ★ 2.5 DoctorsRated ★ 2.5
 The Good WifeRated ★ 3.0 The Good WifeRated ★ 3.0
 Bring It On, GhostRated ★ 2.0 Bring It On, GhostRated ★ 2.0
 My Love From Another StarRated ★ 4.5 My Love From Another StarRated ★ 4.5
 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
 SignalRated ★ 4.0 SignalRated ★ 4.0
 W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0 W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0