Titles you rated
DerangedRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 4.5
 
TakenRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
The TowerRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5