Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
Mourning GraveRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 5.0