Titles you rated
UgliesRated ★ 1.5
The Exorcist: BelieverRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Insidious: The Red DoorRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Next SoheeRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
RansomedRated ★ 3.0
Believer 2Rated ★ 1.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 5.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 1.0
TakenRated ★ 4.5
SWITCHRated ★ 4.5