Series
Ratings
242
The 8 ShowRated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Café MinamdangRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
My NameRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.5