Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
A Walk to RememberRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
CapernaumRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 5.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Red HerringRated ★ 0.5
ContactRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 4.5