Movies
Ratings
137
Mechanic: ResurrectionRated ★ 2.0
Mute WitnessRated ★ 3.0
Dead EndRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
VacancyRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The OrphanageRated ★ 3.0
The Last House on the LeftRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 3.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0