Movies
Ratings
156
The Garden of WordsRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5