Titles you rated
East of EdenRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0