Titles you rated
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0