Titles you rated
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.0
The Hookup Plan Season 2Rated ★ 2.0
The Hookup Plan Season 1Rated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.5
Hana's Lazy MealsRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0