Movies
Ratings
88
Gone GirlRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
GORated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 1.5
ChicagoRated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.5
Chico & RitaRated ★ 4.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0