Titles you rated
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0