Titles you rated
Ben-HurRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 2.0
Taken 3Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0