Movies
Ratings
27
White ChicksRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
UpRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5