Titles you rated
Dream HighRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
In Time With YouRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5