Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 1.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 0.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
FracturedRated ★ 2.0
SpectralRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
AnnihilationRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 1.0
Enola HolmesRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.5
TomboyRated ★ 4.0