Series
Ratings
23
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
Feel GoodRated ★ 4.5
Feel GoodRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 0.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Graceful FamilyRated ★ 2.0
Search: WWWRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5