Movies
Ratings
585
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
August RushRated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 3.5