Movies
Ratings
286
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.5
ARQRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5
Apollo 13Rated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 5.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Iron SkyRated ★ 3.0