Movies
Ratings
22
My Happy MarriageRated ★ 3.0
One DayRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
PauletteRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0
Talk to HerRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The KingmakerRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 4.0