Series
Ratings
29
Demon SlayerRated ★ 4.5
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 5.0
Still, Life Goes OnRated ★ 5.0
My Dear ExesRated ★ 5.0- Kururi: Dare ga Watashi to Koi wo Shita?Rated ★ 4.0
Last Man: The Blind ProfilerRated ★ 5.0
SilentRated ★ 5.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 5.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.5
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0
DearestRated ★ 5.0
Hankei 5 MeterRated ★ 5.0
Promise CinderellaRated ★ 3.5
Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Shichinin no HishoRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
What's Wrong with Being Wily?Rated ★ 4.0
Cursed in LoveRated ★ 3.0