Series
Ratings
20
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 0.5
- The Lost RoomRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0