Titles you rated
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5
Planet EarthRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5
Game Development GirlsRated ★ 5.0