Movies
Ratings
61
BurningRated ★ 0.5
The Soul-MateRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 1.5
Big MatchRated ★ 2.5
BluebeardRated ★ 2.0
Private EyeRated ★ 3.0
RV: Resurrected VictimsRated ★ 0.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 1.5
Con AirRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Oh My GodRated ★ 0.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0