Series
Ratings
17
New HeartRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 1.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 2.5