Series
Ratings
35
Her Private LifeRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- DamoRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0