Titles you rated
No Longer HeroineRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5